Çatı Katı Modelleri Array Yazdır Array
Çatı

Çatı Katı Modelleri; Çatı katının iç alanının düzenlenmesinde, kullanılamayan alanlarda hesap edilmelidir. Çatı katının en görünen yerlerini, orta bölüme göre düzenlemek, insan boyundan yüksek alanlara daha çok yer bırakmanız rahatlığını da beraberinde getirecektir.
cati-kati-dekorasyon-modelleri cati-kati-merdiveni

Çatı Katı; Bizim burada yazdığımız, eski bir yapının çatı katı ve beraberinde getirdiği bazı sorunlardı. Günümüzde inşa edilen çatı katları, en ince ayrıntılarına kadar düşünülerek projelendiriliyor. Yeni bir yapı dahi olsa tavsiyemiz; çatı yapılırken kullanılan malzemeyi öğrenmenizdir. Bir çoğunda daha sıcak bir görünüm sağlanması açısından lambri uygulanır. Bu durumda, lambri ile çatı arasında kalan bölümde hangi tür malzemenin kullanıldığını anlamanız biraz daha zor olacaktır. Çatı katında oturmanın zevkini çıkartabilmeniz için, biraz dikkatli olmanız yeterli olacaktır.
cati-kati-modeli cati-kati-salon-modelleri

Çatı Katı hoş ve yaşanilir bir yer olsada iyi dekore edilmediğinde problemler cikarabilecek bir alan olarak dusunmemiz gerekir. Çatı katınızı depo olarak degilde yasamak için kullanacaksanız bazi hususlara dikkat etmeniz gerekir.
roof-cati-kati-modeli Çatı Katı Mutfak Modeli

Sena Group Dekorasyon Dizayn İç Mimari  Olarak  Çatılarınızda Karşılaştığınız Sorunlar İçin Sizlere Kalıcı Çözümler Öneriyoruz. Yeni Çatı, Çatı Onarımı(Çatı Tadilatı), Kiremit Çatı, Shingle Çatı ( Şıngıl Çatı), Eternit Çatı, Çatı Kaplama Levhası(Onduline Hr), Panel Çatı, Teras Çatı, Gizli Dere İzolasyonu, Baca, İzolasyonu, Temel İzolasyon Ve Dış Cephe İzolasyonları Yapmaktayız. Biz Doğru Ürünün,  Doğru Çatı Da Kullanılmasının Nedenli Önemli Olduğunun Bilincinde Olduğumuz İçin, Çatı Malzemeleri Yelpazemizi Olabildiğince Geniş Tutmaya Özen Gösteriyor Ve Sizlere Bu Doğrultu Da Hizmet Sunmayı Bir Borç Biliyoruz. Teras Modelleri

Çatı katınıza eşya alırken orta alana göre ve küçük ama kullanışlı mobilya modellerini tercih etmelisiniz. Boş alanları farklı amaçlar için değerlendirebilirsiniz. oş köşler veya varsa merdiven altlarını eşyalarınızı ve ayakkabılarınızı koyabileceğiniz dolaplar yaptırabilirsiniz.

Hayalinizdeki çatı katı
Aldatmaca değil gerçek..Velux çatı pencereleri çatı katınızı aydınlık ve havadar bir vahaya çeviriyor.Çatı katı evinizin karanlık ve en sevilmeyen bir köşesi olmak zorunda değil.Çatı katınızı gün ışığına açın ve değişimi gözlerinizle görün.

Manzaralı bir çatı katınız varsa doyusuz bir zevke sahipsiniz demektir. Evinizi gerekli gereksiz eşyalar yerine işlevsel, küçük ve modern tarzda dekorasyonla tamamlayabilirsiniz.

Işık manzara ve atmosfer çatı katınızı evinizin en güzel yeri yapan etkenlerdir.Pencerelerin alçak montajı, dış dünya ile mükemmel bir bütünlük içinde olmanızın garantisidir.
Bırakın gün ışığı çatı katınızı genişletsin.
Aksesuarlar
Uzaktan kumanda
Yağmur sensörü
Perdeler
Ulaşılamayan yerler için çubuklu kontrol

 

Çatı Katı Uygulamaları;

Diğer tüm hizmetlerde olduğu gibi " Çatı " konusunda da uzun yılların deneyimi ile değerli müşterilerine hizmet veren Sena Çatı olarak, çatı çözümlerinin her noktasında 1. sınıf malzeme ve işçilik ile daima en kaliteli ürünleri en hesaplı fiyatlar ile sunmanın gururunu yaşıyor, tadilattan izolasyona, tasarımdan imalata kadar çatı ile ilgili ihtiyacınız olan ne varsa profesyonel çözüm ortağınız olarak işinize başlıyoruz. Yüksek kalite ve uygun fiyatlarımızı sınırsız müşteri memnuniyeti anlayışı ile birleştirerek gerek konut gerekse ticari gibi tüm yaşam alanlarınız için çatı ile ilgili her alanda kaliteli, hızlı ve hesaplı çözümler üretiyoruz.

Çatı sektörünü yakından takip eden sena çatı olarak, çatı ile ilgili her türlü gelişmeyi yakından takip edip, değerli müşterilerimize yenilikleri getiriyoruz. Çatı 1 kez yaptırılır ve bu yüzden bvu konuda profesyonellerle çalışmak hem kaliteli bir hizmet almak, hemde ileride sıkıntı yaşanmaması adına son derec önemlidir. Yılların verdiği deneyim, uygun fiyat anlayışı ve müşteri memnuniyeti kavramlarını birleştirerek hizmet veren Ensar Demir, çatı konusunda uzman çözüm ortağınız.

Apartmanlara ve konutlara yönelik çelik çatı, balkon kapatma, kış bahçesi, ferforje, yangın merdiveni, kapı, sürgülü kapı, bahçe kapısı, apartman kapısı, demir kapı, pencere korkuluğu, çatı ve balkon korkuluğu, bariyer, çelik takviye, çelik konstrüksiyon ve çok çeşitli çelik yapı, demir doğrama işleri kaliteli malzeme ve uzman işçilik garantisiyle yapılır.

     Hizmetleriyle herkesin beğenisini kazanmış Sena Çatı olarak uygun fiyatlarda, en ideal ürünler ve çözümlerin müşterilerimize ulaştırılması temel hedefimizdir. Siz değerli müşterilerimize bu sektörde kaliteli hizmet ve doğru bilgi vermekten mutluluk duymaktayız.


 

 
Çatı Katı Dekor uygulamaları; Sena Mimarlık Dekorasyon çatı katı uygulama modelleri Web Sitemizde Yayınladık SizLerle Her zaman Bir adım Önde
Son Güncelleme: Perşembe, 04 Temmuz 2013 14:58